Alanya Travel Guide | Alanya Tourism | Alanya Hotel
  Welcome
Make Homepage
Make Favorite
  Booking.com  

http://www.facebook.com/pages/Cestovn%C3%A1-agent%C3%BAra-Infotours-Smolenice/270888333495

GRANADA LUXURY RESORT SPA & THALASSO 5*
POPIS
Tento hotel tvorí hlavná budova (10 poschodí), spolu má 450 izieb, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, 24 hodinový izbový servis (za poplatok), 1 vonkajší bazén, 3 tobogany, detský bazén, 1 vnútorný bazén, 5 konferenčných miestností. K dispozícii je SPA centrum, wellness a Thalasso centrum, kaderníctvo, tenisové kurty, fitnes, čistiareň, obchodné centrum, lekár, WiFi v lobby (zdarma) a internetová kaviareň (za poplatok), požičovňa motorových vozidiel, diskotéka, kino, denné a večerné animácie.
Pre viac informácií: www.granada.com.tr
POLOHA
Hotel sa nachádza v tichej lokalite Okurcalar, v blízkosti hotela sú obchodíky, centrum Alara je vzdialené 1 km, centrum Alanye 30 km, centrum Side 30 km, medzinárodné letisko v Antalyi 90 km.
UBYTOVANIE
Štandardná izba
Izba má balkón, SAT-TV, telefón, WiFi (zdarma), trezor, mini bar, AC, kúpeľňu s WC, vaňou/sprchou a fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.
PLÁŽ
Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnato-štrkovej pláži, 50 m dlhej, móla sú dlhé 150-200 m. Ležadlá, matrace, osušky a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, pavilóny za poplatok.
STRAVOVANIE
Hlavná reštaurácia (vonkajšia kapacita 300 hostí a vnútorná kapacita 700 hostí), 8 barov, 7 a´la carte reštaurácií — turecká, talianska, čínska, rybia, ruská, sushi, Teppanyaki.
PRE DETI
Bez poplatku je možné využiť mini klub (4-12 rokov), denné a večerné animácie, detský bazén, detské menu a detské stoličky v reštaurácii. Za poplatok je detská opatrovateľka a detský kočík.
ŠPORT A ZÁBAVA
Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, 2 tenisové kurty, tenisové príslušenstvo, stolný tenis, fitnes centrum, šípky, kino, diskotéka. Za poplatok hotel ponúka tenisové osvetlenie, vodné športy na pláži, biliard, bowling, herňu.
WELLNESS A ZDRAVIE
Zdarma je k dispozícii parný kúpeľ, hammam, sauna. Za poplatok sú masáže, SPA a Thalasso centrum.
KONCEPT
Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, gozleme, nealkoholické nápoje, lokálne a vybrané importované alkoholické nápoje, teplé nápoje, čerstvé ovocné šťavy počas raňajok. Importované alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Mini bar je denne dopĺňaný vodou a pivom. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Video Rating: / 5

GRANADA LUXURY RESORT SPA & THALASSO 5* Alanya, Turkey
GRANADA LUXURY RESORT SPA & THALASSO 5* Alanya, Turkey
250 views added
Write Comment
One StarTwo StarThree StarFour StarFive Star
Category : Hotel's
Link To Video :
Tags : , , , , ,
"GRANADA LUXURY RESORT SPA & THALASSO 5* Alanya, Turkey" >> 2 Comments

  1. MrParadroid > 27 June 2016 >> : 13:46 ;

    I'll be there in three days, I can't wait for it…

  2. hasan alshalabi > 27 June 2016 >> : 13:52 ;

    I looooooooove you Granada :'(